Паспорт гуртожитку

                            Положення про учнівський гуртожиток

 

19 грудня 2015р. 

                                     «День Святого Миколая»

   19 грудня, День Святого Миколая, одне із найочікуваніших та найсвітліших зимових свят. Саме тому, кожен із нас перебуває в постійному очікуванні дива, звершити яке під силу лише святому. Урочисто відзначаються дні його пам'яті, лунають молитви та пісні до Святого Миколая, як заступника і покровителя.
      17 грудня в бібліотеці гуртожитку Вищого професійного училища №7 відбулося театральне дійство до Дня Святого Миколая. В читальному залі, який був попередньо прибраний самими учасниками дійства під керівництвом голови учпрофкому Михайлюк Наталії Ярославівни та вихователя гуртожитку Олексюка Романа Васильовича, відчувалась особлива атмосфера спокою та умиротворіння, неначе сам святий спостерігав за всім, що відбувається. Усі присутні поринули в казку за участю Святого Миколая та ангелів-помічників. Звичайно не обійшлося без солодких подарунків.
     На завершення зустрічі учнів привітали голова профкому Солюк В.В., голова учпрофкому Михайлюк Н.Я. та заступник директора з виховної роботи Петрів Л.М.
      Свято Миколая - це добра казка, здійснення бажань та можливість зробити для когось такий бажаний та приємний подарунок.
 

           

Виставка старожитностей «Пам’ять родоводу»

      «Хто не знає свого минулого – той не вартий свого майбутнього», – саме цими словами почала презентацію виставки старожитностей «Пам’ять родоводу» бібліотекар Вищого професійного училища №7 Людмила Миколаївна Василів. На виставці, яка проходила в читальному залі бібліотеки з 14 по 18 грудня 2015 року, були представлені колекції рушників, вишиванок, народного одягу та речей побуту. Керівник етнографічного музею Калущини Михайлюк Наталія Ярославівна, яка допомагала в організації виставки, розповіла відвідувачам про окремі експонати, їх історію та призначення.