Таку назву мав виступ аматорського колективу Вищого професійного училища № 7 м. Калуша в ІІ етапі обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів, який проходив 8 грудня 2015 року на базі нашого навчального закладу.

Традиційно в грудні кожного року Івано-Франківським державним центром естетичного виховання проводиться такий конкурс серед ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з метою залучення підлітків до відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів серед учнівської молоді, залучення її до участі в національно-релігійних святах та забезпечення змістовного дозвілля. 

Учасниками  театрального дійства «Хай дух Різдва героїв береже!» були народний танцювальний колектив «Первоцвіт» (керівник Наталія Трамболяк),  фольклорний театр «Червона калина» (керівник Ліля Петрів),  драматичний колектив (керівник Іванна Климентій). Актуальність постановки, змістовність дійства, сценічна майстерність та оригінальне вокально-хореографічне оформлення високо оцінені глядачами та членами журі.

Аматорські колективи  Калуського політехнічного коледжу, Войнилівського професійного ліцею та Прикарпатського лісогосподарського коледжу представили цікаві та змістовні постановки художніх творів та обрядів.