Регіональний навчально-практичний будівельний центр Knauf

26 квітня 2007року на базі Вищого професійного училища № 7 м. Калуша було відкрито Регіональний навчально-практичний будівельний центр з впровадженням новітніх технологій та матеріалів компанії Knauf. В червні 2011 року Регіональний навчально-практичний будівельний центр пройшов атестацію та отримав сертифікат, виданий компанією Knauf, на право навчання за спеціалізованими програмами з видачею сертифікатів Учбового центру Knauf.

Структурний підрозділ Вищого професійного училища № 7 м. Калуша проводить:

- навчання учнів (слухачів) за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій;

- надає консультаційну, експериментальну, посередницьку допомогу з питань практичного освоєння учнями (слухачами) новітніх технологій та матеріалів;

- здійснює на договірній основі навчання учнів інших навчальних закладів області;

- перепідготовку незайнятого населення;

- підвищення кваліфікації робітників;

- стажування майстрів виробничого навчання і викладачів ПТНЗ області.

Професійне та курсове навчання проводиться за програмами державного стандарту, розробленими фахівцями компанії спільно з науково-методичним центром професійно технічної освіти Міністерства освіти і науки України. Після завершення навчання учням (слухачам) видається сертифікат встановленого зразка. При центрі діє навчальний кабінет і виробнича майстерня, які оформлені різними зразками продукції компанії. Теоретичне навчання проводиться у кабінеті з використанням підручників, наданих компанією, зміст яких ґрунтується на сучасних досягненнях в будівельному виробництві.

В навчанні використовуються комп’ютерні тренажери, відео- і аудіозаписи, створені за матеріалами і технологіями Knauf.

Професійних навиків, прийомів, операцій учні (слухачі) центру набувають у виробничій майстерні на спеціально обладнаних робочих місцях, які дозволяють наносити матеріали на різні види поверхонь (цегляні, бетонні, гіпсокартонні, дерев'яні, азбестоцементні, бетонні, плиткові і пінопластові). Учні (слухачі) мають можливість користуватися сучасними матеріалами для підготовки поверхні, штукатурки, шпатлювання, декоративного опорядження та плиткових робіт.

У 2017 році відкрита друга черга РНПБЦ Knauf – майстерня мокрих процесів, де проводяться майстер-класи «Улаштування підлог будівельними матеріалами Knauf» (суха основа підлог СОП).