20 лютого вся Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної сотні.

    Події Майдану, Революція Гідності, скорбота та біль – все це є свідченням історії нашого народу. Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні – це знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

      19 лютого 2016 року у Вищому професійному училищі №7 м. Калуша відбувся круглий стіл «Майдан: усна історія» за участю активістів революції Гідності Володимира Климентія, Івана Стратієнка, Олега Мазура та Петра Урсуловича. Гості заходу поділилися спогадами про події зими 2013-2014 рр. та закликали молоде покоління не бути байдужими і берегти пам’ять про героїв у своїх серцях. На завершення зустрічі Іван Стратієнко виконав авторські пісні під супровід гітари.

     День 20 лютого 2016 року розпочався панахидою за Героїв Небесної Сотні. Отець Сергій Олексюк закликав усіх присутніх у спільній молитві згадати загиблих учасників Майдану та просити Господа про мир в Україні.

     Також учні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання і запалили свічки біля пам’ятного знаку нашому співвітчизнику Ігору Дмитріву.

     Схиляємо голови перед подвигом наших героїв, щиро вдячні їм за мужність та сміливість, високий героїзм та патріотизм!!!

Світла пам’ять героям України!