День знань

Щороку в осінньому буянні квітів до нас приходить хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, переступаючи поріг і скликаючи срібним дзвоником за парти, сповіщає про початок нового навчального року.


Урочиста лінійка до Дня знань у Вищому професійному училищі № 7 м. Калуша приурочена 25-ї річниці Незалежності України. На подвір’ї навчального закладу вишикувались майже вісім сотень учнів зі своїми наставниками, адміністрація училища, педагоги, батьки та гості.

З привітальним словом до присутніх звернувся директор училища Мельник Володимир Іванович, він подякував за правильний вибір навчального закладу, розповів про престижність обраних професій та перспективи розвитку.

З побажанням плідної праці, натхнення та творчих здобутків звернувся до учнів Голова обласної організації СУМ в Україні, заступник начальника управління соціального захисту населення Калуської міської ради Климентій Володимир Степанович.

Кращим учням училища було доручено покласти кошики з квітами до Монументу Незалежності та пам’ятника Івану Франку.

Після закінчення урочистостей учні разом зі своїми наставниками вирушили в аудиторії на перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України».