06 квітня 2016 року на базі ВПУ №7 м. Калуша відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації від 21.03.2016 р. № 181 проходив II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Лицювальник-плиточник».

Училища області представляли:

Іван Лащук (КПЛ), Юрій Нагорняк (ВПУ №14 м. Коломия), Роман Демчук (ПБЛ), Назарій Левчук (ПЛАТіБ), Мирослав Серганюк (ПЛСП м. Коломия), Грушко Олег (ПТУ № 11 м. Надвірна) та Назарій Петрів (ВПУ  7 м. Калуша), як переможці І етапу Конкурсу в своїх навчальних закладах.

ІІ етап Конкурсу проводився у два тури: теоретичний тур складався з виконання тестових завдань; практичний – з 2 завдань, а саме: облицювання стіни керамічною плиткою та фугування швів площею 2 м.кв.

Методист навчально-методичного кабінету ПТНЗ в Івано-Франківській області Лясковський І.Є. – заступник голови журі, наголосив, що вперше членами журі є представники від роботодавців і виробників. Завідуючий відділом Івано-Франківського Регіону «Ательє Кераміки» групи «Атем» Микола Савчук, майстер будівельної бригади ТзОВ «Даноша» Віктор Розвора і головний інженер ПП «Старбуд» Роман Сташко, як члени журі, упродовж конкурсу спостерігали за дотриманням технології і якості плиткового облицювання, простежували на кожному етапі навики роботи учнів з інструментом, особливу увагу звертали щодо охорони праці.

За критеріями оцінювання журі визначило переможців.

Члени журі з переможцем та призерами Конкурсу

Члени журі з переможцем та призерами Конкурсу

Переможцем став учень ВПУ № 7 м. Калуша Назарій Петрів, який буде представляти область на ІІІ етапі в травні 2016 року в м. Херсоні.

З надією на перемогу на наступному етапі, наставники учня Петріва Н. викладач Фішер В.М. та майстер виробничого навчання Романишин О.М. продовжують підготовку на найвищому рівні.

Матеріально-технічна база майстерні плиткових робіт, за словами членів журі, забезпечить якісну підготовку учня як учасника Конкурсу.