Відкриття навчально-практичного центру «Sniezka» на базі професійно-технічного училища № 5 м. Житомира

07 грудня 2016 року на базі професійно-технічного училища № 5 м. Житомира відбулося відкриття навчально-практичного центру «Sniezka». На відкриття були запрошені представники навчальних закладів, де функціонують навчально-практичні центри «Sniezka» Серед запрошених були представники ВПУ №7 м. Калуша.

ТзОВ «Снєжка-Україна» – провідний виробник водоемульсійної лакофарбової продукції в Україні і є одним з підприємств Групи компаній «Sпіеzка». Компанія «Снєжка-Україна» зацікавлена у підготовці кваліфікованих фахівців у будівельній галузі, тому активно співпрацює з професійно-технічними навчальними закладами України з метою навчання учнів працювати cучасними лакофарбовими матеріалами.

Як висловився Орест Жураківський, начальник відділу професійних навчань та технічних консультацій, відкриття навчально-практичного центру «Sniezka» – це створення навчально-матеріальної бази для забезпечення навчального процесу з освоєння новітніх технологій у будівництві та застосування сучасних будівельних матеріалів. Основним елементом навчання є «безпосередня робота учнів (слухачів) з будівельними матеріалами» – можливість навчати слухачів, використовуючи професійні навчальні матеріали і вироби, які надає Група компаній «Snіеzка».

Крім того, в програмі роботи таких центрів організація та проведення семінарів, конференцій та практичних занять для учнів, викладачів навчальних закладів області, майстрів будівельних організацій та майстрів приватних підприємців.

На Івано-Франківщині такий центр створений на базі вищого професійного училища №7 м. Калуша.