Пілотний урок в рамках проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання»

13 лютого 2017 викладач Хамідова Н.М. провела з учнями групи № 19 за професією «штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» пілотний урок в рамках проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».

Тема заняття: «Використання ігрових технологій в формуванні комунікативних компетенцій та навиків співробітництва». Пілотний урок тривав 4 академічні години, впродовж яких викладач використовувала: дидактичні ігри, симуляційні, ролеві, тематичні вправи, групові і індивідуальні форми заняття.

Мета заняття: навчити працювати в команді і планувати свою роботу, формувати в учнів здатність виконувати командну роботу, узгоджувати свої дії з іншими, вчитись аргументувати свою позицію, уміння переконати або змінити свою точку зору.