Екскурсія у віртуальну "Галерею кохання"

14 лютого 2017 року в училищі відбулася екскурсія у віртуальну «Галерею кохання». Організатор заходу соціальний педагог Катерина Хандій розраховувала на аудиторію різного віку. В програмі екскурсії було заплановано відвідування трьох віртуальних зал: поетичної зали; зали культурних пам’яток і скульптур, присвячених темі кохання; театральної зали.

Учасниками дійства були учні і педагогічні працівники училища. Для деяких виконавців це були перші кроки на сцені. Звучання класичної музики та ліричної поезії надихнуло глядачів на романтичний настрій.

Поетичним словом аматори відтворили чотири зворушливі історії кохання, як чотири пори року життя. Вірші Л. Костенко, І. Білінської, Б. Томенчука в устах літературних героїв набували особливого змісту.

Вихованці викладача Мирослави Ярославівни Лопух розробили презентацію про цікаві пам’ятники та скульптури, присвячені вічній темі кохання, а також провели віртуальну екскурсію романтичними місцями України.

І на завершення учні потішили своїх наставників уривком вистави М. Старицького «По-модньому» за керівництвом та участю художнього керівника Іванни Климентій.