Ярмарок професій

14 квітня 2016 року в стінах нашого навчального закладу відбувся традиційний профорієнтаційний захід Ярмарок професій, організований Калуським центром зайнятості. Працівники професійно-технічних закладів міста та району мали можливість презентувати для учнів шкіл м. Калуша сучасні, престижні та найбільш затребувані на ринку праці професії.

Відкрив ярмарок професій начальник відділу активної підтримки безробітних Калуського міськрайонного центру зайнятості Йосип Дивонович Кобута, який розповів про особливості сучасного ринку праці та навчальні заклади, які допоможуть учням збагатити знання про великий світ професій, адже вибрати професію – це відповідальний крок, який значною мірою впливає на все наступне життя людини.

Запрошені спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Калуської міської ради висловили сподівання, що кожен учасник ярмарку знайде щось корисне для себе: учні-старшокласники – майбутню професію, а навчальні заклади – абітурієнтів.

На завершення заходу працівниками  ВПУ №7 було проведено екскурсію для учнів шкіл, щоб ознайомити їх з матеріально-технічною базою училища та більш детально розповісти про спеціальності, за якими здійснюється підготовка робітничих кадрів в нашому навчальному закладі.

Такі заходи – це хороший шанс для молоді, щоб зорієнтуватися у світі професій на сучасному ринку праці і обрати для себе ту професію, яка допоможе стати успішними і реалізувати свої творчі та професійні здібності.