Лекторій за темою «Фінансова грамотність – запорука фінансової безпеки»

14 грудня 2016 року на базі ВПУ № 7 м. Калуша для учнів училища відбувся лекторій за темою «Фінансова грамотність – запорука фінансової безпеки», який організувала і провела викладач «основ галузевої економіки і підприємництва» Каралаш Наталія Володимирівна.

На зустріч були запрошені керуючий Калуської філії «Приватбанку» Баран Андрій Мирославович, випускниця Грінвічського університету Великобританії з досвідом роботи в банку «Burley» та в міжнародній компанії «ZumSaport» Бойко Наталія Ярославівна. Мета такого лекторію – роз’яснення корисності ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички заощадження заради фінансової стабільності у майбутньому.

Сьогодні кожна людина занурюється у вир фінансових операцій, де перед кожним постає необхідність прийняття рішення, як найбільш ефективно використовувати фінанси. У нашій державі, яка прямує курсом європейських реформ, важливо щоб молоді люди знали, як раціонально використовувати гроші, тобто, володіли фінансовою грамотністю. Щороку в Україні проходить Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності, в 2016 році він стартував у листопаді.

Слухачів лекторію ознайомили накопичувальними програмами та картковими пропозиціями для учнів, ділилися досвідом з студентського життя у Англії та ставленням молодих людей до грошей.

Організатори і гості лекторію акцентували увагу на тому, що нарощувати свої фінансові можливості можна або заробляючи гроші, або раціонально їх витрачаючи. Учасники лекторію доповнювали спілкування вирішенням проблемних ситуацій, які постануть перед молодими людьми у повсякденному житті.