День української писемності та мови

У ВПУ № 7 м. Калуша широко святкували День української писемності та мови.

Розпочалося святкування урочистою лінійкою. Старшокурсники розповіли про історію виникнення свята. Особливу увагу було приділено особистості Петра Яцика, який започаткував конкурс знавців української мови. Фіналом лінійки став І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика. Учні напружено працювали над завданнями конкурсу і успішно впоралися з ними.

Наступним етапом святкувань було написання диктанту національної єдності. Учні уважно слухали О. Авраменка, який диктував текст «Наші пісні».. Учні та викладачі мали нагоду перевірити свої знання з рідної мови.

Фінальним акордом святкування Дня писемності та мови стала зустріч з калуською поетесою Розалією Боднарчук. Всі присутні на заході слухали цікаву розповідь Розалії Семенівни про її творчий шлях, улюблені теми, авторське виконання поезії. Свою поезію вона переносить на вишивки. Вони такі ж яскраві і гармонійні як і рядки її віршів.

Учні давали поетесі запитання, які торкалися її творчості. Подякою для Розалії Семенівни стали вірші, пісні та запальний танець у виконанні гуртківців училища.