Міс училища 2017

17 листопада 2017 року у ВПУ №7 м. Калуша до Дня студента відбувся конкурс краси, юності та таланту «Міс училища – 2017».

Дев’ять чарівних і творчих учениць різних спеціальностей боролися за право носити корону королеви краси: Критеріями оцінювання були:

– приваблива зовнішність;

– струнка фігура;

– гармонійний розвиток;

– комунікабельність;

– артистизм;

– креативність;

– вишуканість та упевненість у собі.

Красуні змагалися у кількох етапах.

В «Українському дефіле» учасниці продемонстрували красу українського одягу. Глядачі вкотре переконалися у неперевершеності Національних костюмів. Крім цього учасниці одягнені у національний стрій презентували себе. Тобто, журі конкурсу оцінювали не тільки вбрання учасниць, а й уміння представити себе та зацікавити глядачів своєю особистістю.

Другий вихід – «Ділова жінка – інтелектуальна жінка». Конкурсантки продемонстрували костюми та сукні офісного типу, показавши при цьому, наскільки мода є невід'ємною частиною жіночої половини людства та робить жінок красивими, додає їм упевненості та можливість виявити особливу жіночу силу привабливості.

Красуні підготували відеоролики у якому продемонстрували свої найкращі світлини. Переглянувши ролик, журі змогли обрати «Міс фотогенічність».

У наступному конкурсі глядачі побачили таланти конкурсанток, а конкурс мав назву «Коронний номер». Кожна з них продемонструвала світ своїх захоплень, виявивши максимум творчості та індивідуальності. Адже кожна з них по-своєму талановита. Одна захоплює своїм голосом, інша причаровує танцем, хтось продемонструє власні кулінарні здібності та здатність читати поезію.

По-особливому пройшов конкурс «Господинька».

Учасниці продемонстрували оригінальність та креативність у приготуванні та подачі свого кулінарного шедевру.

І вже в заключному дефіле «Світська вечірка» учасниці вийшли на сцену у вишуканих вечірніх сукнях. Перед глядачами були справжні леді – красиві, жіночні, граційні… Дівчата переконали – кожна з них гідна почесного звання королеви – МІС УЧИЛИЩА – 2017.

Після тривалої і складної боротьби за звання найкрасивішої дівчини училища члени журі визначилися із номінаціями конкурсу:

"Міс училища – 2017" – Романів Діана (група №1)

"І віце-міс – 2017" – Князевич Вікторія (група №25)

"ІІ віце-міс – 2017" – Ширяєва Олеся (група №17)

"Міс глядацьких симпатій" – Іванишин Діана (група №4)

"Міс фотогенічність" Паращак Іванна (група №24)

"Міс талант" – Ляхович Софія (група №18)

"Міс чарівність" – Калиній Софія (група №16)

"Міс вишуканість" – Савчин Оксана (група №5)

"Міс грація" – Сітко Світлана (група №24)

Всі учасниці були дуже схвильовані – кожна з них прагнула перемогти. За допомогою професійного хореографа Трамболяк Н.З. та керівник гуртка Климентій І.В. дівчата чудово впорались із завданнями. Сподіваємося, що наступного року наш конкурс збереже свою особливість і буде незабутнім і яскравим.