Засідання на тему: «Упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих кадрів»

25 січня 2018 року у ВПУ №7 м. Калуша відбулось спільне засідання за участю адміністрації і педагогічних працівників училища та роботодавців ТзОВ «ЛЕОСІТІ-ІНВЕСТ» «Упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих кадрів».

Згідно договору про співпрацю, ВПУ № 7 м. Калуша ліцензувало дві професії: «кондитер», «пекар». Учні училища, які навчаються за цими професіями, проходять виробничу практику на базі цього підприємства і після закінчення училища можуть працевлаштуватись з цих професій.

Як повідомила заступник директора з сертифікації та стандартизації ТзОВ «ЛЕОСІТІ-ІНВЕСТ» Оздоба Надія Іванівна, учнів адаптують до вимог підприємства, яке працює за системою НАССР, ISO9001:2015; ISO 22205. Це новітні системи, за якими працює Євросоюз і вимагаються від підприємств України. Система НАССР – це аналіз небезпечних чинників та контроль критичних точок. Перед проходженням практики учнями працівники підприємства проводять з ними інструктаж про особливі вимоги до особистої гігієни, технологічних карт і рецептур.

Підприємство «ЛЕОСІТІ-ІНВЕСТ» відправляє продукцію в 17 країн світу. Товариство дорожить репутацією надійного виробника. Під час виробничої практики учні працюють під керівництвом висококваліфікованих працівників підприємства і до кінця терміну проходження практики учнів залучають до різних технологічних процесів. Оздоба Н.І. висловила вдячність викладачам і майстрам за рівень підготовки учнів і наголосила на вимогах роботодавців до випускників: кваліфікація і відповідальність до своєї справи, гарантування безпечної та якісної продукції.

Учасники засідання висловлювали своє відношення на вплив зовнішніх і внутрішніх факторів на ринок праці і відтік робочої сили, перспективи працевлаштування випускників ВПУ № 7 м. Калуша.

Співпраця училища і роботодавців продовжується на основі дуальної форми навчання.