Обласний конкурс художньої самодіяльності

Вже традиційно навесні проводиться обласний конкурс-фестиваль обдарованих учнів профтехосвіти. Цей захід дає можливість молодим і талановитим здійснити мрії та показати свої таланти на сцені.

15 березня на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуша відбувся творчий звіт аматорських колективів «Україна – єдина країна» серед учнів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та професійно-технічних закладів області.

Сценарій творчого звіту ВПУ №7 на тему «Моя Україна» був багатий на цікаві різножанрові номери. Це і українські пісні, і запальні народні та сучасні танці, і оригінальні інструментальні імпровізації, а також фольклорні, драматичні та вокально-хореографічні композиції. Свій високий професіоналізм вже вкотре підтверджував народний танцювальний колектив «Первоцвіт» під керівництвом Наталії Трамболяк.

Також свої здобутки демонстрували учні Прикарпатського лісогосподарського коледжу (м. Болехів), Калуського політехнічного коледжу та Калуського коледжу економіки права та інформаційних технологій.

Журі у складі представників Івано-Франківського державного центру естетичного виховання високо оцінили виконавську майстерність учасників заходу та запросили кращих виконавців для участі в обласному творчому звіті 15 травня в м. Івано-франківську.