Педрада у форматі семінару з теми «Інноваційні методи, технології, прийоми»

19 квітня 2018 року у ВПУ № 7 м. Калуша відбулася педрада у форматі семінару з теми «Інноваційні методи, технології, прийоми».

Мета: узагальнення педагогічного досвіду роботи над методичною темою «Впровадження та використання інноваційних методів і технологій в освітньому процесі училища», для розв’язання педагогічних проблем, які, можливо, розв’язувались по-іншому; як результат творчого пошуку оригінальних, нестандартних уроків; розв’язання педагогічних проблем на основі різноманітних ініціатив і нововведень; алгоритм, визначення ресурсу для створення, поширення та використання нових ідей.

Планом роботи семінару було передбачено проведення майстер-класу з використання опорних схем за методикою Шаталова. Викладач-методист Ярцева Ірина поділилась досвідом ведення опорних конспектів у формі структурно-логічних схем.

Експертами результативності педагогічного досвіду виступила навчально-методична рада училища. На основі заповнених карт компетенцій та представлених педагогічними працівниками методик було зроблено SWOT-аналіз та визначено інноваційний ресурс педагогічного колективу і визначено заходи для уникнення загроз і обмежень в розвитку творчої ініціативи. Основною загрозою педколектив назвав «ознаки педагогічного вигорання».