Співпраця з компанією «Гудвеллі – Україна»

Учні Вищого професійного училища № 7 м. Калуша, які навчаються за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування отримали від компанії «Гудвеллі – Україна» макет автоматичної системи подачі кормів на декілька приміщень. Він виготовлений під час проходження виробничої практики учнями училища Павлом Ткачем та Назаром Безруким (майстер виробничого навчання Ігор Мазур) під керівництвом головного енергетика компанії «Гудвеллі – Україна» Романа Худяка та майстра Ростислава Породько за сприянням керівника технічного підрозділу будівельного відділу Расмуса.

Макет переданий в електромеханічну майстерню училища для навчальних цілей. Такий тренажер допоможе учням вивчати автоматичну систему виробничого процесу, виявляти несправності та усувати їх. Учні на макеті бачать роботу всіх елементів електрообладнання та можуть виконувати операції на кожній ділянці процесу.

Виробничу практику учні проходять на підприємствах міста Калуша та Івано-Франківської області. З компанією «Гудвеллі – Україна» ВПУ №7 м. Калуша підтримує партнерські зв’язки впродовж багатьох років. Представники компанії приймають участь у кваліфікаційних атестаціях випускників училища, виступають як авторитетне журі в конкурсах професійної майстерності.

Така допомога підприємств в зміцненні матеріально-технічної бази училища сприяє оволодінню професійними навиками і адаптації учнів до вимог виробництва.