Семінар «Педагог у глобальному інформаційному просторі»

27 вересня 2018 року у ВПУ №7 м. Калуша проходив теоретичний семінар «Педагог у глобальному інформаційному просторі» за участю викладачів кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Важливість теми окреслив Олег Дмитрович Чуйко, професор, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва, голова Івано-Франківської організації спілки дизайнерів України, наголошуючи, що Інтернет змінює все, чого торкається, а торкається він майже всього. Слова та образи набувають різної інтерпретації в дизайні та сучасній графіці. Про особливості такої трансформації виступила з лекцією кандидат мистецтвознавства, доцент Ірина Дундяк.

ВПУ №7 готує кваліфікованих робітників з різних професій і елементи дизайну є складовою частиною освітнього процесу.

Сучасний кваліфікований робітник працює з цифровими технологіями у виробничій сфері, використовуючи хмарні технології, системи автоматизованого проектування тощо. Кандидат мистецтвознавства, доцент Надія Бабій прочитала лекцію і провела майстер-клас з креативної типографіки.

ВПУ №7 м. Калуша і кафедра дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника планують подальшу взаємовигідну співпрацю, збагачуючи освітні процеси двох навчальних закладів педагогічними і виробничими технологіями.