Методичний семінар для майстрів виробничого навчання ПТНЗ за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

З 29 жовтня по 02 листопада 2018 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» в рамках німецько-українського проекту «Професійна освіта в будівельній галузі України» проходить методичний семінар для майстрів виробничого навчання ПТНЗ за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

У семінарі бере участь майстер виробничого навчання ВПУ №7 м. Калуша Кацедан Ігор Петрович.

Під керівництвом німецького експерта Удо Хайзе учасники семінару знайомляться з сучасними технологіями монтажу гіпсокартонних конструкцій та виконують у групах практичні завдання, які передбачають такі етапи роботи: інформування, планування, прийняття рішення, практичне виконання, контроль та оцінювання.

Для учасників семінару зустріч в рамках проекту – це можливість підвищити професійну кваліфікацію, познайомитися з сучасними будівельними матеріалами, інструментами, виробничими технологіями та обмінятися досвідом роботи з німецькими колегами. Маємо надію на продовження проекту, реалізація якого здійснюється за підтримки делегації німецької економіки в Україні за дорученням Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та у співпраці з організацією «Global Project Partners».