Зустріч у «Літературній кав’ярні»

30 січня 2019 року на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуша було започатковано «Літературну кав’ярню» з ініціативи кандидата філологічних наук, доцента кафедри фахових методик і технологій початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», голови Івано-Франківської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, автора проекту «Літературна кавалєрка» Тетяни Качак. Всіх учасників об’єднували літературні герої автора книг А. Бачинського.

Андрій Бачинський, автор книг «Ватаги веселих волоцюг», «Канікули Остапа і Даринки, «Детективи в Артеку», дуже швидко знайшов спільну мову з учнями.

Книги автора учні мали можливість прочитати в бібліотеці училища.

Письменник відкрив учням секрети творчості, познайомив з прототипами героїв і запрошував у мандрівку по місту Львову. Можливо, хтось із них відкриє таємницю рідного міста і разом із «ватагою веселих волоцюг» вирушать у мандрівку.

Тетяна Качак подякувала учням за активність і висловила сподівання, що побачить читачів-ерудитів в м. Івано-Франківську на фінальному турнірі «Літературної кавалєрки», де будуть присутні письменники, учителі, учні та студенти.

Виступ письменника Андрія БачинськогоАвтор проекту «Літературна кавалєрка» Тетяна КачакДиректор училища Мельник В.І. зі своїми улюбленими книгами