Володимир Щавінський – майстер спорту України

Володимир Щавінський, учень Вищого професійного училища №7 м. Калуша на змаганнях з важкої атлетики в чемпіонаті області, які проходили в місті Коломиї у ваговій категорії до 81 кг, впевнено здобув чемпіонський титул, набравши в сумі двоборства 260 кг (ривок – 120 кг, поштовх – 140 кг) та виконав норматив майстра спорту України.

Уже 26 лютого він у складі команди Івано-Франківської області брав участь у Кубку України з важкої атлетики, який проходив в Чернігові.

Змагаючись у ваговій категорії до 73 кг з найсильнішими та досвідченими дорослими важкоатлетами країни, він, звісно, не став призером Кубку України, але вразив багатьох старших колег і вболівальників своїм технічним виконанням вправ та результатом. Володимир Щавінський ефективно використав всі шість підходів до штанги, щоразу грамотно підвищуючи зі своїм тренером її вагу. В підсумку юний калушанин у ваговій категорії до 73 кг не лише встановив особистий рекорд на національних змаганнях, а й блискуче подолав бар’єр переходу з кандидата у майстри спорту України. Своїм досягнутим результатом із сумою 273 кг (ривок 124 кг + поштовх 149 кг) він перевершив норматив майстра спорту України аж на 18 кг.