Декада методичної комісії викладачів-словесників

11 березня 2019 року у Вищому професійному училищі № 7 м. Калуша декада методичної комісії викладачів-словесників (голова Лико Н.О.) розпочалася з Шевченківських днів. Святкову лінійку «Шевченко з нами» провела викладач української мови і літератури Босович Л.Я.

Зі сцени прозвучали слова ведучих «А з чим ми прийшли до Кобзаря? Знаннями мови, поезії, зі своїми цінностями і баченням сьогодення?».

Поет, художник, трибун нації і громадський діяч, Тарас Григорович Шевченко залишив для нащадків велику спадщину. Кожний рядок Кобзаря – це нове переосмислення сьогодення. Вдумаймося, селянський син, але високого аристократичного мислення.

Затамувавши подих, присутні в залі дивились експозицію картин, слухали поезію, разом з ведучими мандрували стежками Тараса.

12 березня 2019 року викладачем іноземної мови Якимець Уляною було проведено віртуальну екскурсію до Великої Британії.

Присутні мали можливість побачити пам’ятки архітектури, віковічні англійські церемонії, познайомитися із королівською родиною, відвідати цікаві музеї.

І все це іноземною мовою!

13 березня 2019 року відбулася зустріч з Калуською поетесою Ією Ходоровською.

Провела зустріч викладач зарубіжної літератури Лопух М.Я.

Учні познайомилися з творчістю поетеси, її творчими планами, послухали пісню на слова Ії Ходоровської. Зустріч пройшла у теплій атмосфері.

14 березня 2019 року викладачем Кравчук О.Д. був проведений відкритий урок «І.Я. Франко, збірка «Зів’яле листя». Оксана Дмитрівна легко повела учнів до таємниць створення збірки, акцентуючи увагу на найважливіших моментах. Учні декламували вірші Франка, відповідали на питання і тому урок був цікавим для викладачів як української літератури, так і фізики, біології, історії, які були тут присутні.

14 березня викладачем Лико Н.О. було організоване поетичне свято «Ми читаємо Шевченка».

В устах наших сучасників слова Кобзаря прозвучали як нове прочитання і переосмислення. До струн Кобзаревої поезії торкнулися шанувальники поетичного слова.

Кожне наступне покоління робить свої акценти.

Читаємо Шевченка разом сьогодні, завтра і завжди…

15 березня 2019 року в конференц-залі училища відбулася конференція іноземною мовою «Meet Ukraine», присвячена важливим подіям сьогодення.

Завдяки викладачу англійської мови Менделі Т.М. учні переконалися, що в Україні є дуже багато цікавих місць, куди можна мандрувати.

Знання іноземної мови відкриває горизонти для спілкування.

Цього ж дня відбулися змагання знавців англійської мови «Мовний марафон», які підготували викладачі Мельник Т.Л. та Заник Н.Я.