Тиждень методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання електромеханічного профілю

У Вищому професійному училищі №7 м. Калуша проходить тиждень методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання електромеханічного профілю (голова Кричка В.М.). Комплекс заходів відкрився лінійкою «Огляд професій методичної комісії», під час проведення якої учні презентували професії сантехніка, коваля, зварника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів.

Майстер-клас «Скручування профільного металу» провів майстер виробничого навчання Михайлюк Я.З. Використовуючи технологію скручування в холодному стані, він показав послідовність скручування квадратного профілю, скручування пруткового матеріалу і виготовлення «шишки».

Присутні ознайомились з історією професії «коваль ручного кування», з особливостями їх роботи і секретами з виготовлення оригінальних ковальських виробів.

Майстер – це визнання!

03 квітня 2019 р. для учнів з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» була організована екскурсія на ДП «Калуська ТЕЦ». Проводив її заступник начальника електроцеху Олег Зелик.

Учнів ознайомили з повним циклом виробництва електроенергії, розподілу та передачі в мережу 110 кВ. Учні побачили щит управління, турбіну, генератор, розподільчі щити, трансформатор та лінії передач електроенергії.

Тепер на уроках спецтехнології вони зможуть оперувати не тільки абстрактними величинами, а й реальними обєктами.

4 квітня 2019 року відбувся виховний захід «Надання долікарської допомоги при ДТП», який проводив з учнями з професії «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» майстер в/н М.Дзундза.

Такі тренувальні вправи готують до життя, коли несподівана подія стає керованою і усвідомленою допомогою.