Зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками закладів професійної освіти Івано-Франківщини

15 липня 2019 року у Вищому професійному училищі №7 м. Калуша відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками закладів професійної освіти Івано-Франківщини. Основна мета цієї зустрічі – презентація Концепції центрів професійної досконалості.

За словами Лілії Гриневич, діючий Уряд кілька років тому розпочав програму покращення обладнання закладів профтехосвіти. Центри професійної досконалості будуть створені на базі закладів професійно-технічної освіти. Спочатку на всю Україну буде сім таких регіональних багатопрофільних центрів, і області будуть конкурувати за них. Пізніше, в перспективі, центри будуть в усіх областях. Центри професійної досконалості будуть оснащені сучасним обладнанням, професійно-технічними стандартами та кваліфікованими кадрами.

Оглянувши навчально-практичну базу Вищого професійного училища №7 м. Калуша, Лілія Гриневич відмітила: «Професійно-технічний заклад в Калуші має великий потенціал, бо на його базі можна розмістити один із регіональних багатопрофільних центрів, які ми плануємо впровадити в рамках проєкту від ЄС».

Також, пані міністр відповіла на запитання присутніх і вручила Подяки МОН України кращим працівникам профтехосвіти області.