Відкриття сучасного навчально-практичного центру «Śnieżka»

Нещодавно між Міністерством освіти і науки України та ТзОВ «Снєжка-Україна» було підписано Меморандум про співпрацю, що передбачає створення відомим в Україні виробником лакофарбових матеріалів навчальних центрів у закладах професійної освіти.

«Снєжка-Україна» впродовж кількох років розробляла програму реалізації навчальних осередків в училищах, що готують робітників будівельної галузі. Навчально-практичні центри «Śnieżka» вже апробовані і успішно функціонують у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» і Луцькому ВПУ будівництва та архітектури. Тож компанія «Снєжка-Україна», заручившись підтримкою Міністерства освіти і науки України, продовжує розвивати напрямок співпраці із установами професійної освіти. Ще один навчально-практичний центр «Śnieżka» створено у вищому професійному училищі №7 міста Калуша, відкриття якого відбулося 22 листопада 2016 року.

У церемонії з нагоди відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» взяли участь керівництво ВПУ №7 міста Калуша на чолі з директором Володимиром Мельником, генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, директор з маркетингу ТОВ «Снєжка-Україна» Оксана Кукурудз, начальник  відділу професійних навчань та технічних консультацій Орест Жураківський, представники Івано-Франківської обласної держадміністрації, департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації та керівники професійних навчальних закладів з інших областей України. У рамках святкового заходу відбулося перерізання символічної стрічки.  Згодом учасники свята оглянули кабінет малярних робіт «Śnieżka», кабінет з технології  деревозахисних виробів «VIDARON» й виробничу майстерню, де учні практикуватимуться у техніці нанесення матеріалів й докладно опановуватимуть засади правильного їх застосування. Усі приміщення відповідно обладнані сучасними наочно-методичними матеріалами й інструментами.

Напередодні створення навчально-практичного центру «Śnieżka» у Калуші, фахівці компанії «Снєжка-Україна» провели навчальні семінари із використання у ремонтних й оздоблювальних роботах матеріалів Śnieżka й VIDARON для викладачів й майстрів виробничого навчання будівельного профілю ВПУ №7. Після ґрунтовних занять викладачі й майстри отримали сертифікати від виробника і передаватимуть досвід і знання учням під час навчального процесу. Крім того, на базі новоствореного навчально-практичного центру «Śnieżka» проводитимуться семінари, конференції для викладачів інших професійних навчальних закладів Івано-Франківської області, майстрів будівельних організацій та майстрів, що є приватними підприємцями. Навчальна програма центру орієнтована на професійно-технічні напрямки за професіями: «маляр-опоряджувальник-штукатур», «столяр», «утеплювач». У ході навчального процесу учні освоюватимуть не тільки теоретичні засади застосування сучасних лакофарбових матеріалів на основі новітніх технологій, але й здобуватимуть практику, використовуючи інноваційну продукцію Śnieżka, VIDARON, FOVEO TECH, і вдосконалюватимуть свої вміння.

Співпраця і взаємодія  виробників будівельних матеріалів з навчальними закладами професійної освіти України  – це перспективний шлях   розвитку і модернізації професійної освіти в Україні.