Чорнобиль не має минулого часу

З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня скорботи, 26 квітня 2016 року в актовій залі ВПУ № 7 відбулася година пам’яті «Дзвони Чорнобиля», присвячена 30-річниці Чорнобильської трагедії.

Учасники заходу відмітили, що 30 років минуло з того часу, як мирний атом ЧАЕС перетворився на безжалісну радіацію, що торкнулася тисячі людей. Слово "Чорнобиль" стало символом горя та страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих дворів... Ось уже 30 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й. Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій памяті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже нема, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоровям, життям.

Учні разом з о. Сергієм Олексюком помолилися за загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Чорнобильська аварія – перший дзвінок у ХХІ століття. Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.