Сьогодення профтехосвіти

27 жовтня 2016 року на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуша департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації проведено нараду директорів ПТНЗ області з теми «Організація ефективної співпраці заради розвитку системи управління професійно-технічною освітою».

Участь в круглому столі наради директорів взяли директор Департаменту Кімакович В.Є., начальник управління професійно-технічної освіти Гаврилюк І.О., заступник міського голови Максимович Л.М., Захарова Н.Д. – голова ГО «Інвест» та представники Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника.

У рамках наради розглянуто проблемні питання щодо організації навчально-виробничого процесу ПТНЗ в сучасних умовах та перспективи розвитку ПТО області.

Головним стрижнем наради було поставлено на обговорення питання про взаємодію професійної освіти, бізнесу і влади на місцях, так як у директорів ПТНЗ області з цього питання є болючі проблеми. А господар закладу, директор ВПУ №7 м. Калуша Мельник В.І. поділився досвідом з усіма присутніми про співпрацю з місцевою владою, яка завжди йде назустріч у вирішенні фінансових проблем в училищі. Міський голова Ігор Матвійчук, його заступник Любов Максимович є частими гостями у закладі і бачать перспективи його розвитку, швидкі темпи у зміцненні матеріально-технічної бази (сучасний рівень оформлення актової зали, учнівського кафе як навчально-практичного центру кулінарних професій та навчально-практичного центру будівельних професій «Sniezka»). – «То чому ж не допомогти в розвитку такого закладу профтехосвіти, який стає на щабель європейського рівня?» – прозвучало в контексті Л. Максимович.

За підсумками роботи закладів ПТО області Вище професійне училище №7 м. Калуша є взірцем щодо застосування новітніх будівельних технологій, зміцнення матеріально-технічної бази та розвитку в умовах сьогодення.