Бабин Яр пам’ятає...

У 2016 році виповнюється 75-та річниця трагічних подій Бабиного Яру. Ця трагедія та інші події Голокосту, масові вбивства, знецінення людського життя вплинули на загальну атмосферу в українському суспільстві, позначились на багатьох сторінках історії України.

75-та річниця трагедії Бабиного Яру відзначається в Україні на високому державному рівні. Вшановуючи пам`ять жертв масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, 29 вересня у Вищому професійному училищі № 7 м. Калуша відбувся урок пам’яті, присвячений цій трагічній події «Бабин Яр: 75 років масовим розстрілам».

Викладач історії Тартаковський Віктор Всеволодович розповів про події того часу, про одну з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написану людською кров’ю, про Бабин Яр, що був місцем масових страт і поховань, і став величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло більше ста тисяч осіб – військовополонених, євреїв, циган, комуністів, підпільників, партизанів, націоналістів, заручників...

У виконанні художнього керівника Іванни Климентій звучала поезія Олени Теліги – відомої української письменниці, яка була розстріляна в Бабиному Яру.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих і тих, хто пережив ті страшні роки, хвилиною мовчання.

Час може зарубцювати рани. Та він безсилий загасити нашу пам’ять!