3-4 грудня 2015 року на базі ВПУ №22 м. Сарни (Рівненська обл.) проходила науково- практична конференція за темою: «Інноваційні напрямки в улаштуванні будівель матеріалами КНАУФ», організована з ініціативи ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» за участю представників Міністерства освіти і науки України, директорів професійно-технічних навчальних закладів, керівників консультаційних і ресурсних центрів КНАУФ в Україні. Серед запрошених учасників конференції були і представники ВПУ №7 м. Калуша.

Присутність на конференції учасників з Києва, Сарн, Одеси,  Рівного, Дніпродзержинська, Харкова, Тернополя, Калуша, Львова, Луцька свідчить про обширну географію навчальних, консультаційних і ресурсних центрів України. Їх об'єднав КНАУФ.

Всі учасники семінару були присутні на проведенні  майстер-класах «Улаштування наливних підлог КНАУФ» і «Улаштування підлог будинків гіпсокартонними елементами», організованих менеджерами компанії.

В доповідях на конференції  і в виступах за круглим столом прозвучала думка про те, що технології КНАУФ йдуть до створення комплектного, завершеного будинку. Проблема в тому, як  на кожному етапі його створення не скомпроментувати матеріали і технології КНАУФ непрофесіоналізмом в роботі. В рамках спільного проекту КНАУФ з МОН України йшов пошук ефективних методів роботи: створення навчальних центрів, навчання керівників цих центрів, написання підручників і створення науково методичного супроводу викладання спецдисциплін, проведення семінарів, конференцій, індивідуальних консультацій і виїзди на місця. РНПБЦ КНАУФ створений і функціонує на базі ВПУ №7 м. Калуша, для того, щоб випускники професійно-технічних навчальних закладів будували будинки майбутнього за новітніми технологіями.