Навчальний семінар ТзОВ «Снєжка–Україна» на базі

Вищого професійного училища №7 м. Калуша

 

Згідно Договору про співпрацю між ВПУ № 7 і ТзОВ «Снєжка–Україна» на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуша 15 березня 2016 р. проводився навчальний семінар з утеплення фасадів матеріалами ТМ «FOVEO TECH», які входять в групу «Sniezka». Консультантами, які провели теоретичну частину семінару і показ прийомів роботи з новітніми матеріалами, були провідні фахівці ТзОВ «Снєжка–Україна»: начальник відділу технічних консультантів Орест Жураківський, інженер-консультант Олег Балаким і інші представники компанії. Почесним гостем був Гаврилюк Ігор Олегович,   начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.

         Як висловились учасники семінару, проблема утеплення фасадів на сьогоднішній день є актуальна. Слухачі мали можливість ознайомитись з  новітніми матеріалами та технологіями ТМ «FOVEO TECH», які позиціонують себе на ринку будівельних матеріалів, взяти участь в майстер-класі і продемонструвати засвоєні навики. Всім учасникам було вручено сертифікати і методичні матеріали.

Співробітництво Вищого професійного училища № 7 м. Калуша  із компаніями «Sniezka», «Кнауф», «Хенкель Баутехнік (Україна)» стало практикою соціального партнерства, яке додало стандарти для всієї будівельної галузі. Навчальний заклад має ліцензію на підготовку робітників з професії «монтажник систем утеплення будівель». Курсову підготовку і перепідготовку в регіональних навчально-практичних будівельних центрах проводять майстри високого рівня кваліфікації. У свій час вони проходили навчання за освітніми програмами «Кнауф», «Хенкель Баутехнік (Україна)» і «Sniezka» досконало володіють інформацією і навиками роботи із новітніми матеріалами кожної із компаній та будівельними технологіями.

Слухачами навчально-практичних будівельних центрів можуть бути представники незайнятого населення і будівельники, які бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень.

Найближчим часом на базі училища буде відкрито регіональний навчально-практичний центр «Снєжка». Це буде вже третій навчально-практичний будівельний центр на базі ВПУ № 7 м. Калуша, який забезпечить будівельну галузь висококваліфікованими робітниками.