Навчально-практичний будівельний центр "Knauf"

На базі ВПУ №7 м. Калуша функціонує регіональний навчально-практичний будівельний центр "Knauf", з підготовки кваліфікованих робітничих кадрів за професією "Монтажник гіпсокартонних конструкцій" за технологіями "Knauf". Центр має кабінет, оснащений мультимедійною технікою і найновішою літературою по технологіях "Knauf", а також майстернею для проведення практичних занять.

 
Навчально-практичний будівельний центр "Хенкель Баутехнік (Україна)"

На базі ВПУ №7 м. Калуша функціонує регіональний навчально-практичний будівельний центр "Хенкель Баутехнік (Україна)" – центр з підготовки кваліфікованих робітничих кадрів на матеріалах фірми Ceresit.

Компанія "Хенкель Баутехнік (Україна)" постійно працює над оновленням асортименту своєї продукції. Зокрема, появились нові удосконалені сухі суміші для кріплення плиток при виконанні плиткових облицювань. Це все враховується нашими викладачами і майстрами виробничого навчання при підготовці слухачів у РНПБЦ "Ceresit".

Слухачі курсів освоюють нові напрямки підготовки – "Улаштування підлог", "Гідроізоляційні роботи" тощо.

Навчання проходить у сучасному навчальному кабінеті і майстерні, а практика здійснюється на реальних об'єктах училища з використанням сучасних матеріалів і за новітніми технологіями.

 
Навчально-практичний центр "Śnieżka"

ТзОВ "Снєжка-Україна" – провідний виробник водоемульсійної лакофарбової продукції в Україні і є одним з підприємств Групи компаній "Śnieżka". Підприємство об’єднує лабораторію, акредитовану Держстандартом України, 3 цехи з виготовлення водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, лаків, емалей, клею та склад готової продукції. Також компанія "Снєжка-Україна" зацікавлена у підготовці кваліфікованих фахівців у будівельній газулі, тому активно співпрацює з професійно-технічними навчальними закладами України з метою навчання учнів працювати сучасними лакофарбовими матеріалами.

Навчально-практичний центр "Śnieżka" – це:

- теоретичні та практичні заняття з професій "Маляр", "Штукатур" та "столяр";

- ефективний та професійний підхід до підготовки слухачів;

- використання сучасних технологій щодо організації навчання.

Основним елементом навчання є безпосередня робота учнів (слухачів) з будівельними матеріалами – можливість навчати слухачів, використовуючи професійні навчальні матеріали і вироби, які надає Група компаній "Śnieżka".