Ми, команда самоурядовців, презентує сьогодні один із найкращих навчальних закладів системи професійно-технічної освіти області, заклад, який дає нам путівку в життя, заклад, який ми любимо і дорожимо ним.

      Вже більше чотирьох  десятків років гортає сторінку за сторінкою свого літопису вище професійне училище №7 м. Калуша. За ці роки з його стін вийшло понад 35 тисяч кваліфікованих робітників, які успішно працюють на теренах нашої області та за її межами. Сьогодні в училищі навчається 800 учнів. Професійна підготовка здійснюється за 3 напрямками: будівельний, електромеханічний, сфера обслуговування. Навчання проходить за двома ступеневими рівнями, другий ступінь – здобуття робітничих професій, третій – здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

       Ми навчаємось в обладнаних навчальних кабінетах та сучасних виробничих майстернях. На базі училища працюють два навчально - виробничі регіональні центри, де здійснюється навчання учнів з використання сучасних будівельних технологій та матеріалів фірми ХЕНКЕЛЬ-БАУТЕХНІК Україна  та німецької компанії КНАУФ. Ми вміємо працювати, і вміємо цікаво відпочивати.

        В училищі функціонує уже два десятки років музей «Етнографічна скарбниця Калущини», який має статус народного музею. Його база використовувалася для зйомок фільму про Степана Бандеру та окремих телесюжетів. Музей відвідують учні шкіл, бувають і зарубіжні гості. В нашому закладі творчо працюють гуртки технічної , художньої творчості, художньої самодіяльності, спортивні секції. Добре відомий всім своїми здобутками не тільки в Калуші, а й за межами народний танцювальний колектив «Первоцвіт» та його керівник  Наталія Трамболяк. За результатами спортивно - масової роботи та учнівської спартакіади серед профтехучилищ області наша команда уже вп’яте завойовує перше місце.

       У  нашому навчальному закладі здобувають робітничу кваліфікацію  чемпіон Європи з спортивного орієнтування  в командному заліку Ковбасюк Микола та чемпіон України зі спортивної ходьби серед юнаків та дівчат Суслик Ганна, а також член молодіжної баскетбольної команди «Говерла» Перегінець Андрій.

         Дирекція та педагогічний колектив готує собі заміну з нас молодих, сьогоднішніх самоурядовців. До нас прислуховуються, нас підтримують. Команду лідерів сьогодні представляємо ми: Катерина Макогін, Андрій Бурковський, Олеся Єфремова, Юрій Ніколенко.