Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, коваль ручного кування

    Зварювання на сьогоднішній день є одним з основних високопродуктивних технологічних процесів, застосовуваних у промисловості і будівництві.
    При виконанні досягнень сучасної науки зварювання дає можливість успішно розв’язувати багато питань розвитку техніки.

     Розвиток зварювання безпосередньо впливає на технічний рівень найважливіших галузей народного господарства.
      У промисловості використовуються різні способи зварювання, що дають можливість з’єднувати метали як дуже великої, так і дуже малої товщини. Створено багато нових видів високопродуктивного зварювального устаткування, автоматичних ліній для зварювання труб різних діаметрів, автомобільних коліс та кузовів, деталей електроприладів, арматури для залізобетонних конструкцій та ін.
   
Наше  училище  здійснює підготовку висококваліфікованих робітників за професією "електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; коваль ручного кування".

    На базі  Вищого професійного  училища № 7 створені  всі умови  для отримання  відповідного рівня  підготовки.

  В  училищі діють  майстерні: електрозварювальна, майстерня напівавтоматів, ковальська. Дані  навчальні приміщення забезпечені сучасними засобами навчання.

  Учні  навчаються в кабінетах: технології зварювальних робіт, матеріалознавства.

    Під час професійно-практичної підготовки   учні  випускають  корисну продукцію: реконструкція учнівських стільців та  столів, виготовлення  віконних та  дверних решіток; виготовлення гаражних  воріт; виготовлення  декоративних дашків; виготовлення декоративних лавок; виготовлення  перил, сходів; виготовлення урн для сміття; зварювання  труб різних  діаметрів.

    Не забуваються  і такі древні професії, які виникли з давніх -давен -  ковалі ручного  кування. Вміють  наші  випускники розпалювати  ковальські горна  та печі, виконувати ручне кування простих та середньої складності деталей, виробів в цілому. Згинають круглі та квадратні метали. Гнуть, відтягують прості  вироби  із листового металу за шаблонами та ескізами .

 

 

   Випускники училища завжди знаходять робочі  місця  не лише в м. Калуші, а й далеко за межами. А такі професії як електрогазозварник, зварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, коваль будуть і надалі інтенсивно розвиватися, оскільки вони є ключовими для ведучих галузей  сучасної  промисловості.