Методичні комісії


Методична комісія викладачів природничо-математичної підготовки

Голова методичної комісії – Ярцева І.А.


До складу комісії входять:

  1. Ярцева І.А.
  2. Савчій Н.О.
  3. Телька О.В.
  4. Валіхновська А.О.
  5. Борисенко О.В.
  6. Стефанів С.В.
  7. Побуцька О.О.
  8. Ониськів О.І.
  9. Будяк М.М.

Проблемне питання методичної комісії: "Проектні технології у вивченні природничо-математичних предметів як засіб формування ключових компетенцій".

Методична комісія викладачів словесників

Голова методичної комісії – Лико Н.О.


До складу комісії входять:

  1. Лико Н.О.
  2. Шипова А.Є.
  3. Стефанів М.Ф.
  4. Кравчук О.Д.
  5. Босович Л.Я.
  6. Лопух М.Я.
  7. Мельник Т.Л.
  8. Якимець У.П.
  9. Тимчишин О.А.
  10. Мендела Т.М.

Проблемне питання методичної комісії: "Педагогічна взаємодія в гуманітарній підготовці учнів в ПТНЗ".

Методична комісія викладачів суспільних дисциплін

Голова методичної комісії – Мазур М.М.


До складу комісії входять:

  1. Мазур М.М.
  2. Олексюк С.В.
  3. Стасюк С.М.
  4. Тартаковський В.В.
  5. Лесів Т.В.

Проблемне питання методичної комісії: "Використання інноваційних технологій під час викладання суспільних дисциплін".

Методична комісія викладачів фізичного виховання і предмета "Захист України"

Голова методичної комісії – Лесів П.О.


До складу комісії входять:

  1. Лесів П.О.
  2. Свистун В.І.
  3. Мельник В.І.
  4. Поповняк В.М.

Проблемне питання методичної комісії: "Формування культури здоров’я засобами фізичних вправ на уроках фізкультури".

Методична комісія викладачів, майстрів виробничого навчання професій будівельного профілю

Голова методичної комісії – Прокопів В.В.


До складу комісії входять:

  1. Прокопів В.В.
  2. Білик Л.П.
  3. Дякун О.В.
  4. Романишин О.М.
  5. Данів М.З.
  6. Парубок О.Й.
  7. Дзундза Р.В.
  8. Гулій З.І.
  9. Луцька В.К.
  10. Петричко І.М.

Проблемне питання методичної комісії: "Забезпечення реалізації навчально-виробничих процесів шляхом впровадження сучасних будівельних матеріалів та новітніх технологій".

Методична комісія викладачів, майстрів виробничого навчання професій електромеханічного профілю

Голова методичної комісії – Кричка В.М.


До складу комісії входять:

  1. Кричка В.М.
  2. Винник В.Й.
  3. Білик М.Б.
  4. Михайлюк Я.З.
  5. Мазур І.М.
  6. Гриненьків Л.М.
  7. Якимець Л.П.
  8. Ткач С.І.
  9. Мельник Б.А.
  10. Проніна С.І.
  11. Дзундза М.Д.
  12. Мельник В.М.

Проблемне питання методичної комісії: "Особистісно-діяльнісний підхід при підготовці кваліфікованого робітника".

Методична комісія викладачів, майстрів виробничого навчання професій сфери обслуговування

Голова методичної комісії – Когут С.Б.


До складу комісії входять:

  1. Когут С.Б.
  2. Вітюк Л.Б.
  3. Лизень Т.В.
  4. Дорошенко С.М.
  5. Акімова О.М.
  6. Семенченко Н.М.
  7. Мазніченко Т.М.
  8. Солюк В.В.
  9. Дубина О.Б.
  10. Головецька Т.Ю.
  11. Яросевич Н.В.
  12. Мельник Л.Я.

Проблемне питання методичної комісії: "Особистісний компонент в організації підготовки кваліфікованих робітників".

Циклова комісія підготовки молодших бакалаврів

Голова методичної комісії – Шопа Н.Д.


До складу комісії входять:

  1. Шопа Н.Д.
  2. Прокопів В.В.
  3. Ониськів О.І.
  4. Тартаковський В.В.
  5. Мицак М.П.
  6. Дякун О.В.
  7. Лізак М.А.
  8. Борисенко О.В.
  9. Якимець У.П.
  10. Шипова А.Є.

Проблемне питання методичної комісії: "Формування самоосвітньої компетентності учнів групи ВПУ".

Методична комісія класних керівників

Голова методичної комісії – Якимець У.П.


До складу комісії входять:

  1. Якимець У.П.
  2. Класні керівники груп.

Проблемне питання методичної комісії: "Формування готовності випускника ВПУ №7 до професійного самовизначення та самореалізації особистості".