Історія ВПУ №7 м. Калуша

Вище професійне училище №7 м. Калуш (колишнє міське професійно-технічне училище 19) було створено 12 серпня 1967 р. (Наказ Чернівецького міжобласного управління профтехосвіти за №99-к). Вперше було прийнято на навчання 547 чол.

Проектна потужність училища 1800 чоловік. Здійснювалась підготовка кваліфікованих робітників за професіями: муляр, штукатур, тесляр, столяр будівельний, паркетник, слюсар-сантехнік, слюсар-вентиляційник, електрозварник, машиніст екскаватора, машиніст козлових і баштових кранів, слюсар-монтажник з монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій, електромонтажник з освітлення в силових мережах.

В 1997 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.1997 р. на базі ВПУ №7 і професійно-технічного училища №6 м. Калуша було створене нове Вище професійне училище №7 м. Калуша.

Училище є державним професійно-технічним навчальним закладом, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів за державним замовленням, а також курсову підготовку та перепідготовку незайнятого населення за професіями, на які видані ліцензії державною акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України. Одночасно з професійною підготовкою учні отримують повну загальну середню освіту.

Сьогодні в училищі навчається майже 700 учнів. Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за напрямками: будівництво, автотранспорт, швейне виробництво, громадське харчування, електротехнічне виробництво.

У 2017 році училище відсвяткувало своє 50-річчя.