Учнівська сторінка

Ми, команда самоурядовців, презентуємо сьогодні один із найкращих навчальних закладів системи професійно-технічної освіти області, заклад, який дає нам путівку в життя, заклад, який ми любимо і дорожимо ним.

Вже більше п’ятдесяти років гортає сторінку за сторінкою свого літопису Вище професійне училище №7 м. Калуша. За ці роки з його стін вийшло понад 40 тисяч кваліфікованих робітників, які успішно працюють на теренах нашої області та за її межами. Сьогодні в училищі навчається 600 учнів. Професійна підготовка здійснюється за 3 напрямками: будівельний, електромеханічний, сфера обслуговування.

Ми навчаємось в обладнаних навчальних кабінетах та сучасних виробничих майстернях. На базі училища працюють п'ять навчально-практичних центрів, де здійснюється навчання учнів та перенавчання незайнятого дорослого населення.

Ми вміємо працювати, і вміємо цікаво відпочивати.

В училищі функціонує уже понад два десятки років музей «Етнографічна скарбниця Калущини», який має статус народного музею. Його база використовувалася для зйомок фільму про Степана Бандеру та окремих телесюжетів. Музей відвідують учні шкіл, бувають і зарубіжні гості. В нашому закладі творчо працюють гуртки технічної, художньої творчості, художньої самодіяльності, спортивні секції. Добре відомий всім своїми здобутками не тільки в Калуші, а й за межами народний танцювальний колектив «Первоцвіт» та його керівник Наталія Трамболяк. За результатами спортивно-масової роботи та учнівської спартакіади серед профтехучилищ області наша команда уже неодноразово завойовує перше місце.

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Основною метою роботи учнівського самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити учнівське життя насиченим і цікавим.


Ми – патріоти!


Наше дозвілля


Наші мистецькі перемоги


Спортивні досягнення


Учнівське самоврядування