Святкування 50-річчя з часу створення ВПУ №7

19 жовтня 2017 року Вище професійне училище №7 м. Калуша відзначало ювілей – 50-річчя з часу створення, яке проходило під гаслом «Історію творять люди, традиції бережуть покоління».

Почесними гостями були начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Гаврилюк І.О., заступник Калуського міського голови Максимович Л.М., голова Калуської РДА Бабій Н.Й., директор НМК ПТО в Івано-Франківській області Шафоростов О.О., керівник відділу освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Остапченко Т.Є., науковці, директори ПТНЗ області, роботодавці, соціальні партнери, представники ЗМІ, ветерани та випускники училища.

Святкове дійство розпочалося з відкриття Франкової літературної вітальні.

Круглий стіл «Зміст навчання робітничих професій з урахуванням досягнень у галузі техніки і новітніх технологій» проходив за участю ученого секретаря відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України Тименка В.П., доктора історичних наук, професора кафедри документознавства та інформаційної діяльності, члена Національної спілки краєзнавців України Малярчука О.М. та доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ Когут О.В., педагогічних працівників училища.

Урочисте відкриття майстерні мокрих процесів стало другою чергою майстерні РНПБЦ «Knauf». Тут було проведено майстер-клас «Улаштування підлог будівельними матеріалами knauf (суха основа підлог СОП)» з методичним супроводом Остапченко Т.Є. Це стало яскравим підтвердженням зв’язку науки та бізнесу з використанням новітніх виробничих технологій. У майстерні сухих сумішей РНПБЦ «Knauf» було проведено майстер-клас з монтажу перегородок з дверними прорізами. Гості мали змогу завітати на майстер-клас з матеріалами за технологіями ТМ «Śnieżka», який був проведений в НПБЦ.

Колектив та адміністрація училища були нагороджені грамотами ОДА, РДА, міського голови, директора з маркетингу та збуту групи підприємств КНАУФ в Україні та грамотою Національної академії педагогічних наук України.

Начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Гаврилюк І.О. нагороджений грамотою НАПН України за сприяння впровадженню інноваційних процесів в ПТНЗ області, співпрацю з Відділенням професійної освіти і освіти дорослих НАПН України.

У святковому концерті брали участь провідні колективи міста.