Екскурсія підприємством ТзОВ «Снєжка-Україна»

4 червня 2018 року ТзОВ «Снєжка-Україна» організувало екскурсію підприємством для кращих учнів, які оволоділи фаховою майстерністю з використання виробів Групи компаній ТМ «Śnieżka». Серед представників Волинської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської областей в екскурсії взяла участь група учнів ВПУ № 7 м. Калуша Олександр Андрусів, Назар Полянський, В’ячеслав Ельберг, Мар’ян Петрів в супроводі викладача Олександри Дякун.

Учасників екскурсії ознайомили з історією підприємства та його досягненнями, показали виробничі потужності, складські приміщення, в лабораторії з контролю за якістю продукції вони побачили процеси кольорування і дослідження продукції за її характеристиками.

На базі ВПУ №7 м. Калуша з 2017 року функціонує навчально-практичний центр «Śnieżka», в якому учні з будівельних професій вивчають матеріали і технології компанії. В цьому році учні четвертого курсу взяли участь в конкурсі професійної майстерності «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів ТзОВ «Снєжка-Україна».

Начальник відділу професійних навчань та технічних консультацій Орест Жураківський тепло привітав гостей, провів презентацію основних напрямків стратегічного розвитку компанії і показав можливості підприємства з виробництва лакофарбової продукції, познайомив з корпоративною культурою підприємства компанії ТМ «Śnieżka».

За відгуками учасників екскурсії такі зустрічі з виробниками викликають бажання вивчати і вдосконалювати навики з використанням сучасної продукції Групи компаній.

Викладачів ВПУ №7 Дякун Олександру Василівну та майстра виробничого навчання Ірину Мирославівну Петричко нагородили Сертифікатом II ступеня за професійну майстерність у викладанні навчального матеріалу з технології застосування лакофарбових виробів Групи компаній ТМ «Śnieżka», а учнів – призами, подарунками та Сертифікатами, як кращих, які фахово оволоділи майстерністю з використанням виробів Групи «Śnieżka».