Засідання обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ Івано-Франківської області опоряджувальних професій

14 листопада 2018 року на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуша проходило засідання обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ Івано-Франківської області опоряджувальних професій.

У програмі засідання були різні форми роботи: майстер-класи, семінар-практикум, презентації, обговорення за «круглим столом». Очолював роботу методичної секції методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області Ігор Лясковський.

Серед запрошених гостей були: професор, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського Національного університету, голова Івано-Франківської організації спілки дизайнерів України Чуйко О.Д. і викладач Бурчак Р.М. Вони зробили презентацію «Колір в інтер’єрі», розповіли про напрямки співпраці з ВПУ №7 м. Калуша.

Під час проведення майстер-класів «Новітні підлоги в сухому будівництві для влаштування основ підлог» (Прокопів В.В.), «Монтаж підвісної стелі за системами D112, D113» (Кацедан І.П.), «Технологічний процес виконання операцій різних видів декоративних штукатурок до завершеного вигляду» (Луцька В.К.) у викладачів і майстрів виробничого навчання опоряджувальних професій виникали питання про швидкість виконання і собівартість робіт, доцільність їх виконання.

Соціальні партнери ТзОВ «Снєжка-Україна» в особі Андрія Солдака організували семінар-практикум «Нова колекція фарб «Снєжка-Платініум». Андрій Солдак відповів на всі запитання учасників семірану, які стосувались технологій і матеріалів ТМ «Śnieżka», продемонстрував технологічні переваги нової колекції фарб.

За «круглим столом» учасники секції обговорювали можливості партнерства закладів професійної (професійно-технічної) освіти з підприємствами з метою впровадження дуальної форми навчання.