Тиждень методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій будівельного профілю

17 лютого 2020 року у Вищому професійному училищі №7 розпочався тиждень методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій будівельного профілю (голова м/к Прокопів В.В.).

Програма тижня передбачає: виставки і презентації, майстер-класи і відкриті уроки, екскурсії та конкурси.

Шквал емоцій викликала інтелектуально-розважальна гра «Метри будівельної справи», яка проходила під девізом «Праця людину годує, а лінь – марнує». У грі взяли участь учні І, ІІ, ІІІ курсів будівельного профілю за професіями «Монтажник ГКК», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Маляр».

Викладач Дякун О.В. поєднала педагогічні і виробничі технології в конкурсних завданнях. Не всі знають, що «фацият» це «фронтон», «копа» – «60 штук», а такі діалекти замовник використовує у побутовому спілкуванні. Матеріали та інструменти, які були на виставці, оформлено українською та іноземною мовами.

Не менше труднощів представляв конкурс «Хмара слів», де використані цифрові технології. За допомогою програми Тагул учні знаходили на «Хмарі» 10 слів і визначали одне ключове слово.

Викладач так побудувала конкурсні завдання, що учні йшли від теорії до практики. В процесі конкурсу учні проявили логіку, системне бачення і професійні компетенції.

Вчимось – щоб будувати, будуємо – щоб жити!

Тиждень методичної комісії триває.