Творчі роботи

Учні групи №19 Вищого професійного училища №7 м. Калуша з професії «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» виконують творчі роботи під час підготовки до державної кваліфікаційної атестації. Обрано трудомістку, відповідальну і цікаву роботу: створити авторський інтер’єр в учительській кімнаті.

Під керівництвом майстра виробничого навчання Данів М.З. учні пройшли всі етапи опорядження: очистка старої фарби і набілів, встановлення маяків, шпатлювання, шліфування. На завершальному етапі робіт прийняли рішення: оздобити поверхню приміщення по трафарету, використовуючи аерограф. Під руками майстрів поверхня оживала.

Фарби учні наносили за допомогою розпилювача. Таке механізоване нанесення фарб давало можливість досягти задуманого відтінку.

«Якісні і зручні у використанні», – каже про фарби ТМ «Śnieżka» Володимир Лаврів, вливаючи нову порцію водоемульсії у розпилювач.

Теоретичні знання і практичні навики, набуті в навчально-практичному будівельному центрі «Śnieżka», учні завжди закріплюють на реальних об’єктах.