Всеукраїнський вебінар-практикум «Діяльність навчально-практичних центрів групи компаній «СНЄЖКА»

16 червня 2020року педагогічні працівники ВПУ №7 м. Калуша взяли участь у Всеукраїнському вебінарі-практикумі «Діяльність навчально-практичних центрів групи компаній «СНЄЖКА», створених на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019-2020 навчальному році, організованому МОН України та ТзОВ «Снежка-Україна».

Учасниками вебінару-практикуму були представники 13 навчально-практичних Центрів «Śnieżka». Їх привітав Генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, який висловив радість з того, що зустріч відбувається в такому широкому форматі. Петро Коржевський, заступник Міністра освіти і науки України наголосив, що створення НПЦ «Śnieżka» – це нові можливості для розвитку професійної (професійно-технічної) освіти.

Відкриття НПЦ «Śnieżka» у ВПУ №7 м. Калуша відбулося в 2016 році і з того часу – це експериментальна база новітніх технологій. Співпраця училища з виробниками дозволяє учням не лише теоретично ознайомитися із сучасними матеріалами і технологіями групи компаній «Śnieżka», а й на практиці опанувати їх в різних виробничих ситуаціях.

На вебінарі – практикумі демонстрували, як взаємодія і соціальне партнерство з ТзОВ «Снежка-Україна» дає можливість навчити майбутніх робітників працювати із сучасними матеріалами за новітніми технологіями, ділились досвідом відпрацьовування навичок у виробничих майстернях та під час виконання різних практичних завдань на будівельних об'єктах.