Засідання педагогічної ради

28 січня 2021 року відбулось засідання педагогічної ради «Про підсумки освітнього процесу за І семестр 2020-2021 н.р. та завдання на ІІ семестр навчального року» у форматі відео конференції.

Учасники педагогічної ради говорили про те, як вони працюють над створенням відповідного освітнього середовища училища і вдосконалюють педагогічні технології навчання. Будівельники облаштовують і роблять дизайн приміщень, електромонтажники забезпечують роботу електропостачання і всього обладнання, зварники гарантують міцність конструкцій, а кухарі забезпечують здорове харчування. Все це робиться для того, щоб здобувачі освіти безперешкодно отримували знання і кваліфікацію.

Карантинні обмеження не стали на заваді роботи. На адресу училища прийшла Подяка Міністерства освіти і науки України за підписом Міністра Сергія Шкарлета.

Цією нагородою відзначено майстра виробничого навчання Ореста Парубка за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність.