STEM-лабораторія

09 лютого 2023 року в STEM-лабораторії Вищого професійного училища №7 м. Калуша відбулося заняття з дев’ятикласниками Копанківської гімназії, яке провела завідувачка лабораторії Світлана Стефанів.

Учні мали можливість ознайомитися з принципами роботи STEM-лабораторії, протестувати обладнання, за допомогою якого можна освоювати природничі та математичні науки за новітніми підходами STEM-освіти. Особливо дев’ятикласників зацікавило створенням програми для робота Codey Rocky, якого можна використовувати для виконання різних завдань і навчання.

Здобувачі освіти Копанківської гімназії разом зі своїми наставниками ознайомилися із професіями, за якими готують кваліфікованих робітників у ВПУ №7, відвідали кабінети та навчальні майстерні, завітали в Етнографічний музей Калущини, поспілкувалися з учнями і працівниками училища та скуштувати смаколики, які приготували наші кондитери під час виробничого навчання.

Вище професійне училище №7 м. Калуша чекає усіх учнів Калуської територіальної громади в STEM-лабораторії нашого закладу освіти!