В рамках проведення профорієнтаційної роботи

В рамках проведення профорієнтаційної роботи у Вищому професійному училищі № 7 м. Калуша впродовж трьох місяців проходили екскурсії для випускників закладів освіти Калуської та Верхнянської територіальних громад. Понад 500 учнів із 15 ліцеїв та 13 гімназій ознайомилися з професіями, за якими готують кваліфікованих робітників у ВПУ №7, відвідали Етнографічний музей Калущини, навчальні кабінети та професійні майстерні училища, взяли участь у майстер-класах.

Найбільше наших гостей зацікавила STEM-лабораторія, де завідувачка Світлана Стефанів демонструвала, як можна практично застосовувати принципи STEM на уроках та провела захоплюючі заняття створення програми для робота Codey Rocky. Щоб бути добрим професіоналом, потрібно рухатись вперед! Колектив ВПУ №7 м. Калуша працює в постійному пошуку, зростанні та розвитку. Ми розуміємо, що легко вчитися там, де цікаво!

Тому, запрошуємо до Вищого професійного училища № 7 м. Калуша усіх, хто прагне іти в ногу з часом, хто бажає отримати гідну сучасну освіту та розуміє наскільки важливо правильно обрати майбутній фах!