«Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти – 2023»

Упродовж 22-26 травня 2023 року в рамках «Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти – 2023» педагогічними працівниками ВПУ № 7 м. Калуша проводились презентаційні заходи з метою популяризації конкретних робітничих професій та обміну досвідом між областями. Заходи розпочались віртуальною мандрівкою професіями училища, яку розмістили на сайті і в соціальних мережах.

Майстер виробничого навчання Тетяна ЛИЗЕНЬ провела презентацію «Польових досліджень з гастрономічної культури етнічних груп Івано-Франківщини» і майстер-клас з технології приготування національних страв Івано-Франківської області.

Світлана КОГУТ, викладач ВПУ № 7 м. Калуша, голова Івано-Франківської обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання кулінарних професій у міжобласному марафоні виступила з доповіддю «Створюємо свій професійний бренд з використанням сучасних освітніх технологій та критичного мислення в умовах війни при підготовці майбутніх кваліфікованих робітників». Серед учасників заходу із Тернопільської, Київської, Чернівецької, Закарпатської областей презентувала професійний бренд Івано-Франківщини з професії «Кухар».

Майстер виробничого навчання Орест ПАРУБОК провів майстер-клас з теми «Технологія декоративної обробки деревини з використання матеріалів ТМ «VIDARON» у навчально-практичному центрі «Sniezka» (керівник центру Ірина Петричко).

Моделювання уроку професійно-практичної підготовки з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» з використанням STEM обладнання демонстрували майстри виробничого навчання Володимир ФЕДЧЕНЯК, Ігор МАЗУР та Сергій МАЙХРИЧ.