Звіт керівника Вищого професійного училища

08 червня 2023 року відбувся звіт керівника Вищого професійного училища №7 м. Калуша Мельника Володимира Івановича за 2022-2023 н.р. У своїй доповіді директор училища детально охарактеризував усі ланки роботи закладу освіти, оцінив основні досягнення колективу, окреслив завдання та перспективи розвитку на наступний рік.

Володимир Іванович висловив переконання, що саме спільні та цілеспрямовані зусилля всього колективу дають необхідний результат, спрямований на розвиток закладу освіти. В обговоренні звіту взяли участь викладачі училища та керівники навчально-практичних центрів, які високо оцінили управлінську діяльність Володимира Мельника.

У підсумку виступив заступник директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Гаврилюк Ігор Олегович, який зробив ґрунтовний аналіз роботи колективу училища, схвально оцінив діяльність директора та побажав подальших звершень в освітній сфері. Шляхом голосування було вирішено роботу директора училища Мельника Володимира Івановича за звітний період вважати задовільною.